1 lutego dołącz do nas na bezpłatnych wykładach z Violą Szerszeniewską!

×

1 lutego dołącz do nas na bezpłatnych wykładach z Violą Szerszeniewską!

Dołącz do nas na bezpłatnych wykładach z Violą Szerszeniewską, podczas których odkryjemy tajniki pielęgnacji skóry twarzy zimą za pomocą kosmetyków marki ONMacabim.


W trakcie spotkania dowiesz się, jaki jest Twój typ skóry i jak dobrać odpowiednią pielęgnację, mającą na celu poprawę jej kondycji. Każdy uczestnik otrzyma także bezpłatne próbki kremów oraz będzie miał okazję skorzystać z indywidualnej, bezpłatnej konsultacji.

Przygotowaliśmy również kilka niespodzianek.


Pani Viola to doświadczona kosmetolog posiadająca obszerną wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry twarzy oraz skutecznego stosowania kosmetyków ONMacabim, zarówno w przypadku cery młodej, jak i dojrzałej. Z przyjemnością podzieli się z Wami swoimi sprawdzonymi technikami pielęgnacyjnymi.


O godzinie 15:00 serdecznie zapraszamy panie ze skórą dojrzałą, cienką, wiotką, które borykają się z przesuszeniem, matowością, czy niedożywieniem, aby doświadczyć mocy kosmetyków i ich skutecznego działania (bezpłatne konsultacje dla każdej z osobna), zwłaszcza dotyczy to cer suchych/mieszanych.


O godzinie 17:30 zapraszamy natomiast osoby zmagające się z trądzikiem – nieleczonym lub leczonym, a także mamy ze swoimi pociechami na bezpłatną konsultację. Dowiesz się, jaką kurację zastosować, aby pozbyć się problemu, zwłaszcza jeśli masz cerę tłustą, mieszana lub problematyczną. Po wykładzie przewidziane są indywidualne konsultacje.


Przyprowadź mamę, przyjaciółkę, siostrę lub córkę i przekonaj się osobiście, jakie korzyści przyniesie uczestnictwo w prezentacji Pani Violi. Poznaj tajniki zdrowej i naturalnej pielęgnacji, aby podkreślić swoje piękno i naturalną urodę.


Ilość miejsc ograniczona! W programie godzinny wykład, a w drugiej części bezpłatne konsultacje, dlatego śpieszcie się z zapisami, dzwoniąc lub pisząc SMS na numer 887 180 180.