intraceuticals

×

intraceuticals

NOWOŚĆ w White House Beauty

Drogie Panie mamy zaszczyt przedstawić wam nowy inowacyjny sprzęt oraz nowe zabiegi renomowanej i sprawdzonej na rynku firmy intraceuticals, to austarlijska kompletna filozofia pielęgnacji skóry, obejmująca zabiegi i produkty do pielęgnacji skóry w domu.

Stanowi odpowiedź na podstawowe potrzeby i oczekiwania klientów: najnowsze rozwiązania w dbaniu o skórę oraz natychmiastowe efekty.

intraceuticals zrewolucjonizował stosowanie kwasu hialuro-nowego jako wyjątkowego nawilżacza, a także dostarczył skuteczny system przenoszenia składników do określonych warstw skóry. Najnowsze badania doprowadziły do rozwoju Intraceuticals i opatentowania technologii „Hyaluronic Layering”(warstw hialuronowych), która jest podstawą wymogów pielęgnacyjnych marki. intraceuticals obejmuje profesjonalne serum wzmacniające stosowane zgodnie z określonym protokołem terapii.

To 5 zabiegów i kategorii wysoce skutecznych produktów do pielęgnacji skóry zaprojektowanych tak, aby zmaksymalizować kuracje oraz pomóc w zrównoważeniu i poprawie stanu skóry.

Intraceuticals to remedium na odwodnienie, starzenie się skóry, przebarwienia i podatność na problemy, nie wiesz co potrzeba twojej skórze ale chciałabyś mieć blask na twarzy mieć zdrowa i dotlenioną cerę INTRA jest właśnie najlepszym rozwiązaniem.

Natychmiastowo regeneruje i liftinguje skórę, wypełniając zmarszczki i wygładzając powierzchnię skóry. Wykorzystując zjawisko infuzji tlenowej, Intraceuticals wprowadza w głąb skóry substancje aktywne za pomocą czystego tlenu i hiperbarycznego ciśnienia. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz gwarantuje pacjentowi relaks i odprężenie.

zabieg-z-wykorzystaniem-hiperbarycznego-tlenu.jpg

intraceuticals med Metoda intraceuticals jest skuteczna nie tylko w upiększaniu skóry, ale także w aspekcie zdrowotnym. Wpływa pozytywnie na stan skóry, zdrowia i psychiki pacjentów po terapii chorób nowotworowych. Przeprowadzone testy udowodniły wysoką skuteczność intraceuticals nie tylko w niwelowaniu przykrych oznak terapii i przywracaniu skóry do stanu sprzed choroby, ale także w jej odnowie i działaniu odmładzającym