Medycyna estetyczna w WHB

×

Medycyna estetyczna w WHB

Zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej przy użyciu lasera cieszą się ogromna popularnością. Nic w tym dziwnego, gdyż są niezwykle skuteczne, a okres rekonwalescencji jest maksymalnie skrócony.

W WHITE HOUSE BEAUTY między innymi pozbędziesz się skutecznie problemu przebarwień, widoczności rozszerzonych naczynek czy poprawisz diametralnie jakość skóry, odmłodzisz ją. Wybitne efekty zauważa się w ginekologii, leczeniu chrapania czy grzybicy stosując system laserowy Fotona. Dzięki zastosowaniu różnych długości fal spektakularnie zwiększają się jego możliwości. Do kluczowych zabiegów można zaliczyć redukcję trądziku, usuwanie blizn, rumienia czy problemów intymnych.

Zanim zdecydujesz się na zabieg z użyciem lasera pamiętaj o tym, że m.in. bezwzględnym przeciwwskazaniem jest opalona skóra (słońce, samoopalacz, krem brązujący czy solarium), przyjmowanie leków fototoksycznych, stosowanie kremów z retinolem i witaminą A, spożywanie niektórych ziół światłouczulających, czynna infekcja skóry, opryszczka, czy epilepsja.