Trener Personalny dla wymagających

×

Trener Personalny dla wymagających

Witajcie,

Przedstawiamy Wam nowego kolegę, który dołączył do naszego zespołu, część z Was pewnie go zna, a tej części która jeszcze nie poznała Rafała przybliżymy kilka informacji.

Rafał będzie w naszej klinice Trenerem Personalnym, więc jeśli masz problem ze schudnięciem, z samodyscypliną do ćwiczeń, Rafał będzie od tego by o Ciebie zadbać, prowadzi treningi personalne, układa plany żywieniowe i treningowe a także doradza w kwestii suplementacji.

Posiada kurs trenera personalnego ukończony w Akademii Mistrzostwa Sportowego. Jest pasjonatem sportów siłowych, piłki nożnej oraz szeroko rozumianego pojęcia "bodybuilding". Swoje usługi kieruje do osób, które są na początku drogi do wymarzonej sylwetki. Zadowolenie z treningu znajdą u niego Ci, którym zależy na szybkiej i skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej a także ukształtowaniu ładnego i zdrowego ciała.

W maju 2019 Rafał zdobył tytuł Mistrza Polski Federacji WPF w kategorii Men's Physique. Brał również udział w Mistrzostwach Europy w Rzymie tej federacji, a w tym roku zadebiutował w federacji IFBB na Debiutach organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego.

Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupowe, jeśli jesteś zdecydowana zapisz się i przyjdź do nas w wygodnym sportowym stroju.