Zapraszamy ponownie na nasze bezpłatne wykłady z Violą Szerszeniewską!

×

Zapraszamy ponownie na nasze bezpłatne wykłady z Violą Szerszeniewską!

Zapraszamy ponownie na nasze bezpłatne wykłady z Violą Szerszeniewską! Tym razem spotkanie odbędzie się 28 lutego. W trakcie wydarzenia dowiesz się wszystkiego o pielęgnacji skóry twarzy zimą, korzystając z produktów marki ONMacabim.


Podczas wykładu Viola Szerszeniewska podzieli się swoją wiedzą na temat pielęgnacji skóry twarzy, dostosowanej zarówno do cery młodej, jak i dojrzałej. Odkryj, jaki jest Twój typ skóry i jak dostosować pielęgnację, aby poprawić jej kondycję. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatne próbki kremów i będzie miał możliwość skorzystania z indywidualnej, bezpłatnej konsultacji.


Pani Viola, doświadczona kosmetolog, podzieli się sprawdzonymi technikami pielęgnacyjnymi, szczególnie dotyczącymi cery dojrzałej, cienkiej i wiotkiej. O godzinie 15:00 zapraszamy panie z taką skórą, aby doświadczyć mocy kosmetyków ONMacabim i skorzystać z indywidualnych konsultacji.

O godzinie 17:30 zapraszamy osoby borykające się z trądzikiem – nieleczonym lub leczonym, a także mamy ze swoimi pociechami na bezpłatną konsultację. Dowiesz się, jak skutecznie radzić sobie z problemem, zwłaszcza przy cerze tłustej lub mieszanej.


Przygotowaliśmy również kilka niespodzianek! Przyprowadź mamę, przyjaciółkę, siostrę lub córkę i przekonaj się osobiście, jakie korzyści przyniesie uczestnictwo w prezentacji Pani Violi. Poznaj tajniki zdrowej i naturalnej pielęgnacji, aby podkreślić swoje piękno i naturalną urodę.

Ilość miejsc ograniczona! W programie godzinny wykład, a w drugiej części bezpłatne konsultacje. Śpieszcie się z zapisami, dzwoniąc lub pisząc SMS na numer 887 180 180.